Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeźba prezydenta, krzyż i tablica. Pomnik smoleński stanie przy skrzyżowaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 21:08 Powrót do artykułu
O nie! Tylko nie to! Biedni byliby ci, którzy mieszkaliby w ich sąsiedztwie i na trasie przemarszu. A wiadomo moze jeszcze byłby przymus uczastniczenia w tym ich cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z planowaną i jakże oczekiwaną w naszym mieście, budową pomnika mam interpelację, aby miasto zwiększyło ilość strażników miejskich, bo ktoś musi tej figury pilnować. Jednocześnie, takie całodobowe i oczywiście kilkuosobowe dyżury będą przejawem ogromnego szacunku władz miasta i mieszkańców dla osoby, której niewątpliwie piękna figura tam stanie. Dobrym i jakże godnym pomysłem byłyby honorowe zmiany warty przy pomniku np przy akompaniamencie jakiejś nowoutworzonej ku temu orkiestry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdyby w komuszym mieście Kraśniku stanął pomnik słynnego Pawki Morozowa, tego, który zakapował rodziców i wydał ich na śmierć, to wtedy tłuszcza by się cieszyła! I nie byłoby tylu plugawych wpisów.
 oj tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komuszym mieście przez tyle lat nie było takiego pomnika i nikt o takim nie marzył, i wszyscy mieli się bardzo dobrze. To chyba tego pomnika najbardziej brakuje tym, którzy o nim bez przerwy piszą. Zgodnie z powiedzeniem, że głodnemu chleb na mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takiego grubaska wyryje w kamieniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zależy od starosty bo to on wydaje decyzję czy można tam budować czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ma być Kaczyński i co wspólnego ma z Kraśnikiem. W Smoleńsku zginął człowiek z naszego miasta i on bardziej zasługuje aby Go upamiętnić niż kaczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca spotkań w Kraśniku to pod smoluchem , pod kamieniem a będzie jeszcze pod.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z Kraśnika zginął pod Smoleńskiem i jakie miał zasługi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam nic przeciwko pomnikom, ale czy już naprawdę nie ma komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czaicie bazy. Nie chodzi o to w budowie pomnika , że ofiary katastrofy zasłużyły się jakoś wybitnie Polsce , chodzi o to że budowniczowie pomnika chcą się zasłużyć u właściciela najsławniejszego kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czaimy, czaimy. A prawdopodobnie kaczor nie lubi wazeliniarstwa. Ale czym to jest jak nie najzwyklejszym włażeniem w d*pę bez wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To JAKAS KPINA!!!! Zamieniac ORŁA NA TEGO KARAKANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamten pomnik dużo lepiej sie prezentował niż sama postać. Tam tylko ten grobik przy krzyżu troche nie pasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast przeznaczyć pieniądze za pomnik na jakieś chore potrzebujące dziecko ale nie trzeba realizować chore pomysły Pana Kaczyńskiego. Tylko dziwie się osobom wykształconym np jak Pan Burmistrz Włodarczyk że pozwalają tak zniewolić swoje umysły Panu Kaczyńskiemu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz ma tyle do gadania co żyd za okupacji! Kraśnikiem rządzi WUC z Żoliborza poprzez giermków z jedynej słusznej partii. Tylko zastanowić się należy dlaczego inne miasta na lubelszczyźnie nie włażą tak w d..pę WOCOWI jak nasz poseł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pawka Morozow Jest godzien stanąć w Kraśniku ku pamięci stanu umysłów mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile można pier****ic o tym Pawce? Chyba jeden i ten sam karakan to pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyliniały świerk już trzyma miejsce dla wielkiego brata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że pomysł z pomnikiem w proponowanym przez albina (czy albiniaka czy jakoś tak) miejscu jest ze wszech miar złym pomysłem. NALEŻY WYBURZYĆ POMNIK PARTYZANTA W KRAŚNIKU I POSTAWIĆ W TYM MIEJSCU POMNIK BRACI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...